This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Komunikat Regionalnej Komisji Wyborczej

W związku sytuacją jaka ostatnio zaistniała w Wielkim Księstwie Winkulii po protestach styczniowych w Groznyj, upadku rządu SPR i dojścia do władzy Związku Nowofaszystowskiego, których to ostateczną konsekwencją było włączenie Wielkiego Księstwa w skład Domeny Cesarskiej.

W związku z zaistniałą sytuacją zdecydowaliśmy o uchyleniu Konstytucji Wielkiego Księstwa Winkulii oraz powierzenia nam i dotychczasowemu rządowi całej władzy w Winkulii. Stan ten jest jednak jedynie tymczasowy, o czym świadczy zarzadzone dzisiaj wybory do Izby Poselskiej, której zadaniem będzie uchwalenie nowej Konstytucji oraz powołanie Naczelnika i nowego rządu. Wybory odbędą się już 2 lutego!, gdyż taka była wola autora projektu jakim był Hrabia Aris Kostas działający na zlecenie Rządu. Z tego miejsca pragniemy podziękować Panu Premierowi Durec`qo, jego rządowi oraz Arisowi Kostasowi. Mam nadzieję że w przyszłości będziemy mieli jeszcze okazję z nimi pomyślnie współpracować. Na czele Regionalnej Komisji Wyborczej staniemy osobiście i dołożymy wszelkich starań aby wybory zostały przeprowadzone w sposób rzetelny, profesjonalny i niebudzący zastrzeżeń. Wybory będą miały charakter narracyjny, co nie oznacza, że prawdziwi obywatele nie będą mogli brać w nich czynnego udziału. Możliwe będzie zgłaszanie własnych ugrupowań politycznych oraz (narracyjnych!!) kandydatów. Zgłoszenia będą przyjmowane do 1 lutego, do godziny 23:59.

Pytania skierowane do Regionalnej Komisji Wyborczej należy kierować w sekcji komentarzy pod tym artykulem. Dziękujemy za państwa uwagę i zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach.

(-) Erik Otton I
Cesarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi