Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Magazyn „Centra” nr.9

Dziś wieczorem czekają nas wielkie emocje ponieważ wraca nasza ukochana Liga Centrazji Północnej!

Dziś swoje mecze rozegrają:

Goem Nyron : Miedzyzdroje FC

Lodowiec Gaudium : Wilki Groznyj

KS Kanugardia : MKS Gryffino

Typer!!

Goem Nyron 1:1 Miedzyzdroje FC

Lodowiec Gaudium 0:2 Wilki Groznyj

KS Kanugardia 1:5 MKS Gryffino

Pierwszy mecz kolejki dobrze się zapowiada, Goem Nyron i Miedzyzdroje FC to drużyny które mogą zaskoczyć o ile drużyna Jeorjosa Chadzianestisa walczy o miejsce w top 3 najlepszych drużyn z Wilkami Groznyj a Goem Nyron to ligowy średniak, o tyle te drużyny mogą walczyć jak równy z równym i zapewnić nam piękne piłkarskie widowisko.

Lodowiec Gaudium zaliczył bardzo słaby start (przegrana 4:1 z MKS Gryffino) ale już w drugim meczu wjechała na dobry tor (wygrana z Kanugardia 2:0). Mimo to od drużyny która zdominowała i wygrała poprzedni sezon wymaga się kompletu punktów. Przeciwnikiem Kamiljana będą Wilki Groznyj, drużyna która dostarcza nam zawsze wiele emocji. Obecnie znajduję się ona na pierwszym miejscu z kompletem punktów za dwa mecze.

MKS Gryffino czeka łatwy mecz w teorii, drużyna prowadzona przez Szymona Uchastoka przegrała dwa mecze i wszystkie aż 2:0. Jak wcześniej wspomniałem w teorii ponieważ na boisku może się wszystko wydarzyć. MKS dziś rozegra swój zaległy drugi mecz i będzie miał szansę wyrównać lub prześcignąć liderujące Wilki Groznyj.

W tym wydaniu przedstawiamy fragment konferencji prasowej meczu KS Kanugardia : MKS Gryffino.

-Trenerze Kardacz jak drużyna podejdzie do tego meczu? Przeciwnik łatwy, można zgarnąć 3 punkty i wskoczyć na drugie lub pierwsze miejsce – dziennikarz

-Mamy opracowaną już taktykę na ten mecz, będziemy chcieli atakować ponieważ musimy zdobyć dużo goli aby wskoczyć na pierwsze miejsce i się tam utrzymać. Musimy uważać jednak na kontry, Kanugardia ma szybkich zawodników i bardzo dobrze czują się w tym aspekcie gry dlatego musimy być uważni yyy…. co do stwierdzenia że KS Kanugardia jest łatwy przeciwnikiem, żadna drużyna nie jest łatwym przeciwikiem i poprzedni sezon pokazał że drużyny z topu mogą przegrać nawet z czerwoną latarnią ligi. Podejdziemy do tego meczu najlepiej przygotowani oraz z szacunkiem do drużyny – trener Artur Kardacz

-Jak ocenia Pan (trener Kardacz) obecną sytuację kadrową? Czy brak nowych transferów to problem- dziennikarz

-Otóż nie, mamy dobrą i dużą kadrę zawodników która bez problemu może wygrać ten sezon lekko się uśmiecha, wszyscy na sali zaczynają się śmiać staramy się rozwijać naszą szkółkę i pozyskujemy nowych zawodników z szkółki.

Na dziś starczy, zapraszam do czytania i komentowania.

(grafika tabeli i najlepszej 11 w temacie zarządu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi