This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Netopia "Współczesna"?

Home Forums Samorządy Królestwo Netopi Netopia "Współczesna"?

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  Artur Kardacz von Hohenburg 1 year ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #811

  Erik
  Keymaster

  Chciałbym pochylić się nad tematem klimatu oraz narracji naszych prowincji. W obecnej sytuacji wszystkie 3 nasze prowincje (Winkulia, Nowa Winkulia oraz Netopia). Powinny stworzyć wspólnie zróżnicowaną, ale jednak podobną narracje, osadzoną mniej więcej w jednym okresie historycznym – jest to swego rodzaju eksperyment, który ma na celu przynajmniej chwilowo ożywić życie narracyjne w naszych jednostkach terytorialnych i umożliwić wykorzystanie potencjału wszystkich mieszkańców Stanów Zjednoczonych w budowie naszego państwa. I tutaj jest pewien kłopot – mianowicie chodzi tutaj o tworzoną dotychczas narracje w Królestwie Netopi, oczywiście nie mam nic przeciwko temu aby zachować dotyczczasowy ustrój polityczny, jednak proponowałbym wprowadzić elementy nowoczesności w wojsku i w społeczeństwie. Może to wywołać dość ciekawe konsekwencje podobne do tych, które obserwujemy w państwach realnych (Arabia Saudyjska, Emiraty Arabskie) i dodać bezcennego w mikronacjach kolorytu.

  Zachęcam do dyskusji w tym temacie.

  Pozdr.

  #823

  Podział administracyjny Netopi zostanie bez zmian jedynie ówczesne regiony zostaną zamienione na województwa. Dawne zamki pozostaną ale jako atrakcje turystyczne po dawnym Królestwie Netopi, tereny zamków zostaną zmienione w miasta które bedą stolicami województw. Dla zachowania orginalności władzę w województwach sprawować bedą Lordowie, zakres ich obowiązków przedstawię w dekrecie. Oczywiście wszystkie wioski w regionach również zostaną.

  Jeśli chodzi o wojsko to zostanie całkowicie rozwiązane, utworzę jednak kilka dywizja w armii SZC.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Przejdź do paska narzędzi