Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Rozporządzenia Attache

Home Forums Federalne Prezydium Rządowe Armia SZC Dowództwo Główne Rozporządzenia Attache

This topic contains 1 reply, has 1 voice, and was last updated by  Jan von Rainer 6 months, 2 weeks ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author

Jan von Rainer
    Participant

W tym miejscu pojawią się moje rozporządzenia które będę wydawać w trakcie szkolenia i organizacji armii.

Rozporządzenie I/IV
    Rozporządzam że adepci lokalnych szkół oficerskich którzy w specjalnym teście osiągnęli wynik 75% po zakończeniu szkolenia mogą ubiegać się o stanowisko w Batalionie Kadrowym. Po uzyskaniu odpowiedzi przydział jest natychmiastowy.

Jan von Rainer
    Participant

Rozporządzenie II/IV
    W związku z połączeniem S.Z.C. z F.N. moja misja jako Attache zostaje zakończona. O wszystkim zostałem poinformowany przez Artura Kardacza von Hohenburga.

Podpis:
    /-/ Jan von Rainer – Trybun Wojskowy Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Przejdź do paska narzędzi