This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Debata i głosowanie

Home Forums Społeczeństwo Archiwum Mała Rada Elekcja Cesarza Debata i głosowanie

This topic contains 10 replies, has 2 voices, and was last updated by  Artur Kardacz von Hohenburg 1 year ago.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author

Rozpoczynam debatę przedwyborczą w której udział weźmie (niestety) tylko jeden kandydat czyli Erik Otton von Hohenburg. Program i plany działań został już opublikowany ale zapraszam do zadawania innych pytań. Debata potrwa do 7 marca.

Panie Eriku temat już przygotowałem sobie wcześniej dlatego była napis brak, aby teraz bez problemu przejść do debaty. Trochę pośpieszył się Pan z publikacją programu.

Erik
    Keymaster

Nie wiem co WKW miał na myśli dokonując powyższego wpisu, jednak informuję ze swojej strony ze jestem gotów do debaty i do udzielenia odpowiedzi na nurtujące wyborców pytania. Osobom które są zainteresowane tym jaki mam pomysł na państwo mogę zaproponować lekturę tego programu.

Z poważaniem
    Erik Otton von Hohenburg

Zapraszam do zadawania pytań

Pytania od osób narracyjnych

– Witam z tej strony Emeri Uskhol, telewizja „Centrazja TV” chciałbym zadać Panu pytanie dotyczące Królestwa Athos, jak wszyscy wiemy nasze państwo jest zagrożone, grożono nam wywołaniem wojny. Czy Pan jako Prezydent będzie zamierzał coś z tym zrobić?

Erik
    Keymaster

Szanowni Państwo,

Odpowiadając na pytanie: W moim subiektywnym odczuciu, tego typu pogróżki to jedynie niepoważne i nieodpowiedzialne zagrywki pojedynczych osób z Królestwa Athos, zwłaszcza, że od kilku dni nie jesteśmy już nawet sąsiadami. Niemniej jednak rząd pod moim przewodnictwem, będzie wspierał siły zbrojne i rozpocznie politykę intensywnych zbrojeń w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom państwa. Uważam, że znacznie więcej uwagi powinniśmy poświęcić wydarzenią na Nordacie, gdzie leży znaczna część naszego terytorium, a na dodatek sytuacja geopolityczna jest bardzo napięta i lekko skomplikowana.

Pytania od osób narracyjnych

Dobry wieczór, Anastazja Rain gazeta „Winkulia na start”, jeśli zostanie Pan prezydentem to co zrobi Pan z Don Kostaseone? Plotki donoszą że przeżył on obławę i uciekł do Nowej Winkuli. Wszyscy dobrze wiemy co mafia zrobiła w Związku Winkulijskim.

Erik
    Keymaster

Szanowni Państwo,

Rząd będzie zwalczał mafię i wszelką przestępczość, niezależnie czy będzie to przestępczość zorganizowana czy też nie. Niestety na ten moment nie posiadamy odpowiedniego prawa umożliwiającego skazazywac przestępców za ich przewinienia, ale jak już wspomniałem przy okazji publikacji programu wyborczego, takie regulacje powstaną w czasie trwania kadencji, powstaną również kompetentne organy ścigania w celu walki z przestępczością i nie tylko z tą narracyjną.

Zamykam debatę i rozpoczynam głosowanie dotyczące kandydatury Erika Ottona von Hohenburga na stanowisko Prezydenta SCZ.

Zasady głosowania znacie, można oddać głos za/przeciw lub wstrzymać się.

Głosowanie potrwa do 9 marca.

Za

Erik
    Keymaster

Za!

Zamykam głosowanie, głos oddało 2/3 aktywnych obywateli. Nowym prezydentem SZC zostaje Erik Otton von Hohenburg gratuluję!

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Przejdź do paska narzędzi